Povídky na přání: Zde


Z mého života

20.11.2013

20. listopadu 2013 v 17:24
Ahoj dneska nestíhám. Byla jsem na výtvarce (kroužku). Ted se musim učit na matiku a chemii. Zítra píšeme velkej test z matiky. Totálně nechápu Pytagorovu větu v prostoru. Snad se to naučim. No a to se chci koukat ještě na Gympl. Tak ahoj a omlouvám se že dnes jen tak krátce.

19.11.2013

19. listopadu 2013 v 16:41
Ahoj dneska se u nás nešlo do školy. Nefungovala tu elektřina. Jeli jsme s babičkou na oběd. Dala jsem si smažák a hranolky. Bylo to dobrý. Pak jsme jeli nachvilku na návštěvu.
Doma jsem převlíkala peřiny a uklízela. Ted dělám úkoly do školy, fakt mě to nebaví!!!

16.11.2013

16. listopadu 2013 v 11:51
Ahoj jak se dneska máte? Já docela dobře. Ve 14:30 du ke kamarádce na oslavu a budu tam spát. Myslíte že se jí bude líbit lak na nehty a štěteček na oční stíny? Snad jo. Jinak ještě upeču mufiny a mamka buchtu do mikrovlnky (snat se to tak píše) je vážně dobrá a úplně nejlepší teplá. A co dnes děláte vy?

15.11.2013

15. listopadu 2013 v 15:04
:DDD já se tak stydim....... :DDD ach jo!
No tak teda teď k tomu co se stalo. Celej den v pohodě až na 4 hodinu. To jsme se 3 spolužačkama jsme byly trochu mimo, ale nebyly jsme sami. No a co se teda stalo. Nevim jak vám to mám napsat.... no asi nějak tak.(omlouvám se za zdržování, ale vážně to dá práci to napsat, aby to dávalo smysl) Tak jo du psát už: Dneska před češtinou nám rozdávali starý písemky a tak. My jsme si s toho museli vybrat něco co chceme schovat a že nám to dají až budeme vycházet. No tak my s kamarádkama jsme to všechno složily, šly jsme odevzdat desky(jen tak pro info byly 3 a jeden obrázek) No tak jsme dvoje odevzdaly. U tech menších jsme nevěděli kam je dát. Pak nám řekly že jsme je měly dát do toho tak jsme je tam šly dám. Jenže za chvilku nám řekly že jsme tam měly dát i ten obrázek!!! Když jsme ho tam šly dát tak se nám celá třída smála a učitelka byla naštvaná. My se smály jak blbý a co myslíte že se stalo. Daly jsme to do tech špatných desek, ale to jsme nebyli sami. Mě se ten obrázek stejně nelíbí (Kreslila jsem ho v 6 tř.) Snad to učitelku nevitočí ještě víc. Takhle to nezní nic moc, ale to by jste tam museli být. Hlavně když se vám směje celá třída. Ah jo snad na to rychle zapomenu. Normálně dávám pozor, ale učitelka řekla at ten obrázek dáme na stranu a pak jsem už nelyšela kam ho máme dát:DDDD

Ahoj a snad se vám to taky nestane. Nebo se vám stalo něco podobnýho???

13.11.2013

13. listopadu 2013 v 18:03
Dneska jen tak rychle, jak už jsem vysvětlila v článku předtím. Škola- hrůůůůza. Včera byl rodičák. To ušlo. Co se, ale dneska nestane, 4 z Aj. Psali jsem test z since/for a já to všude psala obráceně až na dva. Děs běs. No o dneska jsem dělala laborky na fyziku. Vůbec jsem nevěděla co mám počítat a tak. Snad to mám dobře. No a ted se musim učit na Nj a potom na přírodopis. Jak já nemám ráda Nj, nebo kdyby jsme měli jinou učitelku :(((( No nic tak já se du učit a pokud to zvládnu do Gymplu (seriálu) se to všechno naučit nějaký článek ještě přidám.

11.11.2013

11. listopadu 2013 v 17:18
Dnešek nebyl nic moc. Začalo to ze včerejška na dnešek jsem usla asi ve 3 ráno (možná jsem mezi tím spala, ale tak max 10min a zase jsem se zbudila) a zbudila jsem se v 5.45 a už jsem neusla. Pak mi bylo ráno špatně. Ve škole jsem dostala 3. Psali jsme testy na kretý jsem se neučila, no vlastně jsem to ani nevěděla že je budeme psát, protože jsem byla nemocná. Ted musím přepisovat všechny zápisy co nemám. No a nakonec se musim učit na matiku a chemii. Takže den k pokukání. Jak já nesnášim pondělky. Jo a vlastně ještě něco, chyběla jsem na chemii a to dělali laborky takže zítra další práce navíc + dneska jsme dostaly laborky z fyziky :(((( a absolutně nevim oco v tom jde :( Tak to snad nějak dopadne.
A jaký den jste měli dnes vy?
 
 

Reklama