Povídky na přání: Zde


Z mého života

5.3.2014

5. března 2014 v 16:20
Ahoj, dneska jsem ještě nešla do školy. Hrozně mě bolý hlava. Teď už tolik ne, ale ráno hodně, takže jsem neměla náladu se koukat na televizi nebo něco poslouchat. Tak jsem si četla tu novou knížku ,, Železný král". Zbývalo mi víc jak 170 stran a je dočtená. Děsně mě mrzí, že jsme si v sobotu nestihla koupit ten druhý díl. No, ale už je koupený, ale u babičky a dočkám se ho až pátek. Ach jo já to snad nevydržím. Já miluju fantasy a tahle knížka ..... no podle mě prostě dokonalá. Když jsem jí dočetla dokonce jsem se vracela na nějaké části, abych ji je přečetla znova. Teď mě tak napadá nechcete někdo na ní recenzy? No asi by jí nikdo nečet, ale tak se zeptám, kdyby někoho zajímala. Tak Ahoj

3.3.2014

3. března 2014 v 15:38
Ahoj, dneska to ve škole šlo, až na dvě trojky. Dostala jsem je z matiky a angličtiny. Dneska mi nebylo dobře, takže si připravim do školy a du si číst. Chci dočíst knížku, abych mohla začít číst tu novou. Dneska a ni nevím co udělat za článek......
Tak asi Ahoj

24.2.2014

24. února 2014 v 19:22
Ahoj dneska jsem se rozhodla vám napsat o mém týdnu jarních prázdnin.
V sobotu jsme odjeli na hory. Moc sněhu tam nebylo, ale šlo to. Hned v sobotu byla taková ,,menší" koulovačka. Celý týden jsme chodili bobovat. Jo já ještě chodím bobovat :D a nestydím se za to. V úterý a v pátek (v pátek to bylo jen kvůli dešti. Nebylo to v plánu.) jsme byli v aquaparku. Bylo to super. No a co myslíte že jsme ve zbytku dne dělali? Ano koukali jsme na olympiádu, ale hráli jsme i hry. Hlavně karty. Taky vás tak naštval hokej? Mě jo. Se Slovákama jsem koukala na celý, ale s USA jen na první třetinu. Na to se nedalo koukat. Jen jsem se občas šla podívat jak to vypadá.
Měli jste už prázdniny? Jestli ne, tak kdy?
Ahoj

ahoj

16. února 2014 v 17:27
Ahoj tak tu ten internet funguje, i když trochu hůř, ale de to. No nevím co bych měla psát. Sněhu tu moc neni. Měli by jsme jéct do Chomutova se koupat. Možná se půjdu podívat do knihkupectví a možná si koupím nějakou knížku. Kdyžtak vám napíšu. Ahoj

14.2.2014

14. února 2014 v 20:25
Ahoj, dneska píšu trošku pozdě. Ve škole to dneska šlo. Dokonce jsme o jednu hodinu koukali na hokej. Sice asi jen 13 min. do konce, ale už předtím jsem se ptala jak to vypadá. Asi všichni víte jak to dopadlo, ale přeci jen kdyby někdo nevěděl, tak to bylo 4:2 pro nás. Hurááá. Hráli jsme s Lotyšskem. Zítra odjíždím na ty hory. Přednastavila jsem nějaké články. Sice jsou krátké, ale aspoň něco. Pokud bude fungovat na horách internet tak napíšu článek i tam.
Budete dneska koukat na Harryho Pottera. Já jo. Už se du na něj koukat :D
Ahoj

13.2.2014

13. února 2014 v 16:04
Ahoj, jak se máte? U mě to jde. Sice jsem dneska po nemoci šla už do školy, ale vymyslely jsme divadlo co si nacvičíme. Test z němčiny jsem nezkazila až tak moc. Né mám 2 a to de nato že jsem to včera skoro neuměla. Dneska budu muset dělat referát na zeměpis. Proč já se vždycky přihlásím :( Jinak ho budu dělat o Polsku. Už připravuji článek o tý kosmetice, ale nevím jestli ho stihnu ještě teď. No pro vysvětlení budu mít příští týden prázdniny a v sobotu jedu na hory takže musím články přednastavit.
Ahoj Nancy

11.2.2014

11. února 2014 v 12:30
Ahoj omlouvám se že jsem tu nebyla, ale bylo mi špatně. Měla jsem teplotu a zvracela jsem, takže jsem na počítač neměla ani trochu náladu. Dneska už mi je líp tak udělám nějaké články.

5.2.2014

5. února 2014 v 20:09
Ahoj,
dneska ve škole byl zápis prvňáčků. Naše třída tam měla být a dělat ho. Bylo to super a už jsem si vyhlídla pár prvňáčků které bych příští rok chtěla. No uvidíme koho si vyberu. Zítra jsme měli psát asi 4 testy a díky zápisu žádný. Hurá!!! Jeden normální čtvrtek! Jak jste se dneska měli vy?

3.2.2014

3. února 2014 v 16:34
Ahoj jen na úvod se chci omluvit že jsem tu včera nebyla. K počítači jsem se dostala až kolem 9 h. večer a to se mi nechtělo nic přidávat.
Jinak dneska to celkem šlo až na to že chyběly 3 učitelky. A pak jsme ještě o jednu hodinu stěhovali takže v pohodě. Jense trápím kvůli kamarádce. Teda ne tak docela, ale to se dočtete až za chvíli. Teď vyrábím křídla na sovu. Ve středu budeme mít zápis prvňáčků a já jsem sova :D Ještě musím vyrobit zobák, ale nevím jak. No snad se mi to povede.

Jo a prosím mohly by jste mi poradit? Kamarádce nadává spolužák. I když nevím jestli nadavá je ten pravý výraz. No to je jedno asi vám napíšu co se děje a pak jestli by jste mi poradili co mám dělat. Chci jí nějak pomoct, protože je kvůli tomu hodně smutná a dneska jsem jí přistihla jak brečí a je mi jí vážně líto.
Ta kamarádka s tím klukem byla hodně dobrá kamarádka, pak spolu začali chodit a pak se rozešli, ale byli pořád kamarádi. Už je to půl roku. Ona si našla kluka. A tem kluk se do něj naváží a vlastně i do ní a to před ní. Ona je s toho smutná. Nejhorší je že to dělá kluk od kterého bych to nikdy nečekala. Taky mě štve a i tu kamarádku že jí prostě neřekne co mu vadí, ale radši zesměšňuje. Já si myslím že ten kluk žárlí, ale nevím. Co si o tom myslíte vy? Teda pokud jste mi rozuměli. A prosím poraďte jak jí mám pomoct nebo co udělat?

30.1.2014

30. ledna 2014 v 21:42
Ahoj tak co vysvědčení? Já docela dobrý. Čekala jsem sedm dvojek a mám čtyři. Hodná paní učitelka na češtinu a ještě ta co máme na na přírodopis a chemii. Jó jen si to nezhoršit na konec roku. Jinak jsme měli dneska do tří.
Když jsme šli ze školy, trochu se strhla sněhová bitva. Fakt jak malý děti, ale trochu si za to můžu sama. Spolužák chtěl hodit po kamarádce sníh, tak jsem ho hodila já po něm. No a pak to šlo celou cestu domů. Doma jsem se svlíkla bundu a všude kolem mě bílo :D Né doslova.
Tak ahoj

29.1.2014

29. ledna 2014 v 17:24
Ahoj, jak se dneska máte? Já docela dobře. U mě je to tak půl na půl. Pár dobrých věcí tu je, ale dneska je jich i docela dost špatných. Nejlepší to bude rozdělit do bodů.
1) dneska přišla kamarádka co byla nemocná
2) jenže se včera pohádala s holkama z naší třídy
3)ty holky se nebavili ani se mnou, ještě předtím, než se pohádaly
4)psali jsme z angličtiny- zapomněla jsem na to, takže jsem se to učila o přestávky
5)jela jsem na kroužek výtvarky
6) shodila jsem tam desky s obrázky
7) kreslila jsem zátiší :D nó nic moc, ale musím se to naučit kvůli talentovkám na střední- ten obrázek budu dodělávat příště
8) ušpinila jsem si kozačku o auto :(
9) musím se dneska hodně učit
10) zítra je vysvědčení (? :D/ :( ? )
Těšíte se na vysvědčení?

28.1.2014

28. ledna 2014 v 17:23
Ahoj dnešek celkem ušel, až na češtinu. Musíme o dramatickou hrát ve dvojici milostnou básničku ze středověku. Vážně děs. Nejhorší pro mě bude se nesmát a recitovat v pohodě. Aspoň že ho ta holka odmítne :D A jaký den jste měli dnes vy?

26.1.2014

26. ledna 2014 v 15:49
Ahoj, jak jsem psala tak jsme byli v divadle na Babičce. Bylo to hezké představení. Mamka pro nás měla překvapení a to že pojedeme ještě na Pomádu, ale to až někdy v únoru nebo březnu. Už nevím kdy.
Jinak dneska jsme byli na burze s rybičkama. Koupila jsem si tam novou betu. Chtěla jsem vám jí vyfotit, ale nejde to. Je tma a strašně se leskne akvárko. Tak přidávám aspoň podobnou z googlu. Nevíte jak ho mám pojmenovat. Je to sameček. Holky nejsou tak hezký.
Ta moje má, ale to červený u plotviček nahoře. Pokusím se jí vyfotit zítra přes den. Ahoj

25.1.2014

25. ledna 2014 v 11:03
Ahoj,
omlouvám se že tu včera nebyl článek. Nějak jsem měla pocit že jsem ho udělala. No nic.
Dneska jedeme do Prahy do divadla na ,,Babičku" a asi potom pojedeme do ikei koupit nějaké věci do pokoje. Hlavně židle. Nevím jak jsem to dokázala, ale zlomila jsem opěradlo :D Ono tam jako ještě drží, ale když se opřu tak ležim.
Zítra snad článek stihnu. No snad.
Jinak dneska v Praze asi přespíme u babičky a dědy.

Ahoj

23.1.2014

23. ledna 2014 v 10:14
Ahoj, dneska píšu brzo protože jedu na rovnátka.
Jinak ve škole jsme dneska psali z chemie. Vidím to tak na 1-2. Snad né 3. Jinak dneska píšeme velkou písemku z matiky a já tam nebudu. Což je blbí protože mi dá učitelka asi dvojku na vysvědčení :(
No nic budu se muset snažit další pololetí. Vychází mi asi 7 dvojek. Tak uvidíme co se z toho vyklube.
A co vychází vám na vysvědčení?

21.1.2014

21. ledna 2014 v 13:26
Ahoj dneska nejdu na odpoledku protože mi budou nandavat rovnátka dolu (nahoře už mám) Teda dneska jenom gumičky a ve čtvrtek mi je budou nandavat. Jinak dneska bylo ve škole docela fajn. Měli jsme matiku (opakovali jsme) tělocvik, Chemii (vůbec nechápu co jsme se dneska učili) a pak dvě hodiny výtvarky, kdy jsme si připravovali dekorace až bude zápis prvňáčků. 8ci ho mají vždycky na starosti. Už se těším až budu mít svého prvňáčka. A co vy dneska? Je u vás ve škole že deváťáci mají svého prvňáčka?

Ahoj Nancy

18.1.2014

18. ledna 2014 v 18:31
Ahoj dneska příběh taky nestihnu. Docela mě to mrzí, ale jak je škola tak nestíhám a ještě k tomu jsem dneska byla na soutěži a mažoretkama. Byly jsme první, ale v naší kategorii byly jen jedny mažoretky :D Né, ale řekly že si první místo zasloužíme a klidně nás mohli spojit s jinými tanci. Ale co aspoň jsme se zůčastnily. Stal se mi tam trapas. Spadla mi čepička. Teda půlka a vysela mi na straně. Tak jsem ji strhla a zahodila :D Tak Ahoj

Králíček

10. ledna 2014 v 13:56
Ahoj dneska bych vám chtěla ukázat fotku mého králíčka. Umřel mi už. Je to už dávno asi 5-6 let. Měla jsem ho u babičky a dědy v králíkárně, ale chtěla bych králíčka domů. Jenže mamka s tátou mi to nechtějí dovolit. Na fotce je se ségry morčetem. Jinak je to focený, když jsem ho měla přes zimu doma. Jó na jednu zimu to mamka dovolila. Pak už ne :((
Jinak se jmenovala Julča a morče Lucka (morče bylo taky v králíkárně)


7.1. 2014

7. ledna 2014 v 16:04
Ah jo! Co jsem komu udělala.
Dneska jsme s chemie nepsali. Né neni to dobře jak si většina lidí z vás myslí. Budeme to totiž psát ve čtvrtek. Zase. Takže se budu muset učit na čtvrtek už dneska. Píšeme totiž z chemie, fyziky, němčiny (celou lekci slovíček:( je jich asi 60), přírodopis a podle mě i z matiky a možná z čestiny malej testík :((( Jak já nesnáším čtvrtek :(
Dneska nám, ale pani učitelka řekla že budeme dělat zápis do první třídy pro prvňáčky. Z holkama jsme vymyslely že budeme za zvířátka na různých místech. např. Les-zajíc, liška..... a na tech stanovištích budou různé úkoly. Myslíte že se jim to bude líbit?
Jinak zítra nebudu mít asi čas na blog. Tak vám přednastavím článek. Proč nejsou ještě prázdniny? :((
Nancy

6.1. 2014

6. ledna 2014 v 16:08
Taky všude píšete 2013 ?


Ahoj jak se dneska máte. Já nic moc. Škola celkem ušla. Čekala jsem to horší. Jenže jsem dneska nemohla spát. Jo mamce jsem řekla, že jsem usnula až v půl čtvrtý, ale že jsem mezitím chvilkama spala. Což byla lež. No možná že jednou jsem usla, ale asi jen na půl hodiny.
No a taky mě i kamarádce přijde, že se s náma dvě kamarádky nějak nebaví. Skoro se s námi nebavily celý den. Tady až na odpoledku. Tak snad nejsou nějak naštvaný. Jinak zítra píšeme z chemie a já zjistila že toho moc neumim. No asi spíš nic neumin.
Jinak teď až udělám články tak dodělám projekt na zeměpis (s kamarádkou děláme Channel) tak se půjdu učit na chemii a na matiku. Jinak nato že je pondělí už vím že ve čtvrtek píšeme hodně, ale vážně hodně testů a na to toho taky moc neumim :((((

A jak jste se měli dneska vy?

Nancy

Proč už je konec :(

5. ledna 2014 v 19:00
Ahoj, taky vás už štve konec prázdnin. Mě strašně. Jediný plus je že se uvidím s kamarádkama, ale radši bych měla ještě aspoň týden prázdnin a neviděla je. Jen co příjdu do školy tak bude hromada učení a zase žádný volno :( Ještě že v pondělí by jsme neměli z ničeho psát. Aspoň to některý učitelky říkaly. No pro jistotu se raději na pár předmětů ještě podívám :(
Jinak jsem v háji. Měli jsme s kamarádkou udělat projet a domluvili jsme se na sobotu )včerejšek), ale nezvedala mi mobil. Dneska jsem jí volala znova a zase nic. A to ho máme do středy. To jsem zvědavá kdy ho doděláme. No nic už vás nebudu zdržovat mými kecy a ahoj. A na zítřek přeji hodně, ale vážně hodně štěstí a hlavně nervů :D

Muzikál Mauglí

29. prosince 2013 v 11:23
Ahoj omlouvám se že jsem tu včera nebyla, ale jeli jsme do Prahy na muzikál Mauglí. Moc se mi líbil. Chtěla jsem si jít pro podpisi, ale mamka řekla že tam čekat nebude. Ach jo, ale pokusím se získat podpisi pomocí pošty. Jinak příběh byl jak ho zmáme. Písničky byly hezká, i taneční choreografie. Pokud jste na pohdkové muzikáli, tak vám ho doporučuju. Jinak to bylo v divadle Kalich.

Vánoční dům Karlovy Vary

16. prosince 2013 v 16:14
V pátek 13.12.2013 (ano divím se že jsem nic nerozbila) jsme byly v Karlových Varech ve Vánočním domě. Je to vážně nádhera. Hlavně když svítí, ve tmě. Nafotila jsem dost fotek, ale dám jich sem pár. Tak Tady jsou.


To je venku, ale bylo ještě světlo.↑

12.12.2013

12. prosince 2013 v 18:07
Jako by byl dnešek vážně plný zázraků až na vyjímky. Z němčiny mám dvě jedničky. Což to je co říct. Ale zase jsem trochu zkazila test z chemie. Proč vždycky zkazím testy, co jsou důležité ta opravu známek na vysvědčení :((
Jo abych nezapomněla dneska jsme měli ve škole besudu. Noc mě to bavilo. Dostali jsme úkol si z lidí vybrat koho by jsme si vzali na cestu balónem. (Byly napsaný na papíře) My jsme si vybraly (byly jsme jen holky ve skupině) farmáře co poveze sýry a taky číňana co má v Čechách restauraci, aby nám vařil :D
Zítra pojedeme do Karlových Varů. Do Vánočního domu a pak na kolonádu. Přidám jsem možná nějaké fotky. A Jak se máte vy?

27.11.2013

27. listopadu 2013 v 17:21
Dneska musím rychle. Takže ve škole jsme měli vánoční koncert. Byli tam asi sice jen 4 vánoční písničky, ale popisovali tam nástroje a hrali i jiné písničky. Jinak se známkama to bylo dneska skvělí. Mám asi jen jednu dvojku jinak jedničky. Na výtvarce (kroušku) jsme dělali něco jako vyškrabovací obrázek a potom jsem kreslila anděla do školy na výstavu. Přidám sem fotku, ale jindy. Ve škole budeme mít výskovu andělů až bude rozsvícení stromečku. Tak Ahoj
 
 

Reklama