Povídky na přání: Zde


Z mého života

19. 5. 2015

19. května 2015 v 15:15 | Nancy
Ahoj, chtěla bych se vám jako první omuvit, že dlouho nebyl žádný článek, ale o víkendu jsem neměla vůbec čas a včera jsem neměla náladu, protože mi bylo špatně. Dneska mi ještě není úplně nejlíp, ale je to lepší, než včera.
V pátek jsem byla s kamarádkama v kině na Ladíme 2. Je to úplně skvělý a mám chuť se na to podívat znova. Nejlepší bylo, že nás v tom kině mohlo být, tak 25? a z toho byli jenom 3 kluci :) Jestli jste viděli jedničku a líbilo se vám to, tak se máte na co těšit.

V něděli jsme jeli ze školou do Terezína. Byla tam akce, že to bylo 70. let od války. Hrozně jsem se tam chtěla podívat. Nejdřív jsme tam museli být a čekat, až tam položí věnce, pak byli proslovy...pak nás pustili dovnitř. Měla jsem tam hrozně zvláštní pocit a když jsem vešla poprvé do nějaké místnosti, tak se mi udělala hrozně špatně.
Ve vnitř bylo udělané i občerstneví, ale popravdě, já bych tam jíst nemohla. Bylo to udělé v bývalé jídelně? pro dozorce. Cítila jsem se špatně, jenm z toho, že jsem jedla před tím, než jsme šli do toho tábora, natož, abych jedla tam.
Nejhůř jsem se asi cítila, když jsme šli dovnitř na nějakou výstavu a tam byli fotky a předměty, co ty lidé používali. Když jsem se na to dívala, tak se mi chtělo brečet.
Mrzí mě, že jsme si to tam nestihli projít všechno.

Sledovali jste MS v hokeji? Já jo a rochu mě mrzí, jak to dopadlo, ale mohlo to být horší a všichni uznejme, že si Kanada vyhrát zasloužila. No nic, už se teším na příští rok, až zase bude.

Velikonoční prázdniny

8. dubna 2015 v 14:08 | Nancy
Tak jak jsem slíbila, tak jsem dám pár fotek z velikonočních prázdnin. Není jich moc a hlavně jsou všechny z jednoho dne, protože jsme šli na procházku, kde jsme se táhli sněhem a pak se táhli do pořádně strmého kopce, tak jsem musela fotit. Taky kdo ne, když už se tam vyšplhal a navíc to byl hezký výhled. Jinak fotky jsou focené na mobil a řekněme, že ho nemám moc dlouho, takže možná ty fotky nebudou tak hezký, i když na mobilu špatně nevypadají...v počítači jsem je ještě neviděla.

5.3.2015

5. března 2015 v 15:36 | Nancy
Dneska jsem napsala deníček, protože poslední dobou nemám nápady na články. Jediné, co mám v zásobě, tak jsou kapitoly k povídkám, ale nechci je vám tu dávat všechny za sebou. Mám dokonce už vymyšlenou další, i kousek napsaný, ale s ní asi počkám, až jednu z povídek dopíšu, aby toho nebylo moc :) Pak mám v plánu udělat nějaký povídkový....spisovatelský projekt nebo něco takového, ale chci to ještě promyslet, jak přesně to bude. Tak a teď už k deníčku.
Před týdnem jsem měla jarní prázdniny a byla jsem na horách. Bylo to poprvé, co jsem za letošní zimu viděla víc sněhu, než jeden centimetr, jestli. Musím říct, že jsme si to užili, až na pár nehod. Každý večer jsme hráli žolíky. Hrozně mě to baví a zrovna dneska jsem slíbila kamarádce, že jí je na školním výletě naučím :D Také jsme tam chodili na procházky a bobovat. Jo a vlastně strejdové se zbláznili a postavili iglů, takže prckové měli taky o zábavu postaráno, i když otravovali i dost mě, protože jsem tam byla nejstarší a trochu mě štvalo, že jsem tam neměla někoho v mém věku, ale co no.
Hrozně mě štvalo, že ty prázdniny tak rychle utekli, protože mě škola už nebaví. Leze mi na nervy hrozně třída a na to, že by jsme si měli letošek užít, tak to moc nejde. Už aby byli velikonoční prázdniny. Sice nejsou tak dlouhý, ale aspoň něco a po dlouhý době se zase uvidím s kamarádkou a to se těším. Už vymýšlíme, co budeme dělat 2 měsíce dopředu :D
Dneska budu muset udělat něco z grafiky, jako úkol, co mi dala učitelka na kroužku, tak jsem celkem zvědavá, jak se mi to povede. Když to nebude tak hrozný, tak bych vám to sem možná i dala. Ještě uvidím :D
Co jste dělali o prázdninách vy nebo je máte?

Já to dala!!!

16. ledna 2015 v 16:07 | Nancy
Dneska se vám musím pochlubit. Vzali mě na střední školu s talentovými zkouškami a byla jsem 2 ze 48! A brali jen 14 lidí. Já to prostě nechápu! Nejvtipnější je asi, že první, co mě napadlo je, že si učitelka může strčit fyziku někam :D Ani nevíte jakou mám radost a hlavně jsem to vůbec nečekala a jestli, tak ne, že se dostanu tak vysoko.
Minulí čtvrtek jsem byla na taletovkách a tam jsem se nedostala ani na pohovor. Tak jsem si říkala, že si nebudu dělat velké šance ani sem. Nejlepší je, že se mi i ta škola kam mě vzali líbí mnohem víc. Nemůžu tomu pořád uvěřit, ale jsem hrozně ráda.
Dneska teda článek nic moc, ale musela jsem se pochlupit :)

22.11.2014

22. listopadu 2014 v 18:42 | Nancy
Dneska je článek takhle pozdě z toho důvodu, že jsem byla ze včerejška na dnešek u babičky a dědy a nestihla, jsem si přednastavit článek. Taková jsem já šikovná. Dneska tu teda bude zase deníček, protože jsem líná něco vymýšlet a ani nemám náladu.
Ve čtvrtek jsem byla na konzultaci s obrázky a moc dobře jsem nedopadla, takže bych mohla víc jak polovinu obrázků vzít, roztrhat a spálit. Prý nemám základy, ale je pravda, že jsem poloviny toho kreslila i před kurzem, ale i tak. Mám teď takovou náladu, že si říkám, že jsem na tuhle školu neměla vůbec přihlášku posílat. Vím, že to ty učitelé myslí dobře, ale jsou hrozně nepříjemný a nejsou mi ani trošku sympatičtí, ale mám pocit, že si z toho nemám lámat hlavu, protože jak to vypadá na tuhle školu nemám a nějak mi to přestává vadit.
Začala jsem i ty elipsy trénovat kreslit, ale pořád mi to moc nejde a nevím, jak se to mám naučit. Hrozně mě to štve, protože na tu druhou školu se dostat chci.
Včera jsme u babičky a dědy pekli perníčky. Vykrajovat mě to teda bavilo, ale zdobit už moc ne, ale ta zdobící poleva je hrozně dobrá, takže jsem jí víc snědla, než dala na perníky :D Při tom jsme koukali na Madagaskar. Já bych ani nevěděla, že bude v televizi, ale byl tam s námi bratránek a ten se na něj chtěl koukat a musím říct, že mi to nevadí, protože já mám tyhle animovaný pohádky ráda.
Dneska jsme zase vyráběli z polystyrénových koulí a zvonečků ozdoby na Vánoce. Lepili jsme na ně tavnou pistolí různé přírodniny a já jsem se nespálila, což je co říct :D Normálně jsem schopná si spálit celé ruce.
Tak pro dnešek je to všechno a omlouvám se, že je článek tak pozdě.

6.11.2014

6. listopadu 2014 v 15:50 | Nancy
Ahoj, dneska tu je zase po čase deníček. Moc se toho sice nestalo, ale dneska se mi nechtělo nic vymýšlet.
Včera jsem byla poprvé na tom kurzu a mám co dohánět. Nekreslím sice zas tak špatně, ale ne zas dobře a potřebuju se to naučit, co nejvíc. Proto jsem se dneska rozhodla skončit z kroužkem. Za chvíli na něj jdu a vůbec nevím, co mám učitelce říct, ale tak snad mě něco napadne. Už jsem o tom přemýšlela dávno, ale nemohla jsem se rozhodnou, tak jsem to dneska řešila s kamarádkou a ta mi řekla, že ona by skončila, že stejně příští rok bych nechodila a že je škola důležitější, než kroužek. Tak snad mi kvůli tomu nebudou holky nadávat a nebudou na mě moc naštvaný.
V úterý jsme měli rodičák a když nám učitelka dala papírek se známkami, tak jsem si říkala že to není moje. Byly to lepší známky než jsem čekala. Měla jsem jen jednu dvojku a párkrát 1-2, ale dneska jsem si zkazila zemák a angličtinu, ale zeměpis snad ještě vylepším, jenže ty pitomí slepí mapy my vážně nejdou.
V pátek pojedeme do Prahy k babičce a možná se půjdeme projít, což bych chtěla, ale uvidíme jaké bude počasí. Přespíme tam a druhý den se půjdeme podívat na další střední školu. Nevím jak se to přesně jmenuje, ale chtěla bych na ní na obor Knihovnické a nakladatelské činnosti. Mám to teda jen, když my nevyjdou ty talentovky. Pak by jsme měli po obědě jít k tetě a strejdovi na návštěvu. Nejlepší je, že si je už nepamatuju. Podle jména jo, ale už nevím kdo a jak vypadají. Tak snad si vzpomenu, až je uvidím.
Dneska nám říkala učitelka něco o adventu a že ve škole budeme moc naše třída dobrovolně dělat živý obraz vánoční večeře a u rodinu u stromečku. Přemýšlím, že se tam na něco zapíšu, protože u nás na adventu toho moc asi stejně nebude, tak budu aspoň tam.

A jak jste se měli vy?

15.10.2014

15. října 2014 v 18:08 | Nancy
Když se to ....., tak se to ..... (doplňte se sami)

Ahoj, dneska začínám trochu s neslušnou větou, ale ono to jinak nejde. Znáte to, když je vám celý den divně, musíte se rozhodovat kvůli důležitým věcem a prostě myslet na to co vás čeká, skončit s věcmi, co vás baví, abyste mohli dělat něco jinýho a pak se stane něco, s čím počítáte a je vám smutno dopředu? Přesně takhle se cítím dneska já. Nechce se mi to nějak extra rozebírat, protože nemám ráda když někdo ze sebe dělá největší chudinku, ale pokusím se to napsat, tak aby to tak nevyznělo, protože to tak nechci.
No, skoro všechno je spojené se střední školou. Chci se na ní začít pořádně připravovat, takže chci dva výtvarné kurzy a chodit na výtvarný kroužek dvakrát týdně místo jednou. Jenže to se musím vzdát mažoretek. Sice mě baví, ale už to není jako dřív a přijde mi, že to všem kazím, tak snad jim to tolik vadit nebude. A navíc, je škola důležitější než kroužek se kterým bych stejně musela skončit. Je mi jasný, že mě to bude mrzet, až bude po všem, ale já pro tu školu udělám skoro cokoliv, i kdybych se tam neměla dostat. Nejvíc mě asi bude štvát to, že když se tam nedostanu, že mi mamka platila ty kurzy, ale zase se něco naučím.
Jinak dnešek celkem šel, až na ty myšlenky a to jak jsem byla skleslá. Jenže když nás mamka vyzvedla z výtvarky, tak nám řekla, že babičky pes umřel. Teda nechali ho uspat. To je ta věc se kterou jsem počítala, bála se jí a nechtěla aby přišla. Vím, že to bylo pro něj lepší, ale i tak je mi z toho smutno a ještě dlouho bude. Měla jsem ho moc ráda a kdo by taky neměl, když se mnou vyrůstal od malička. Letos mu bylo 16 a mě 15. Bude to divný chodit k babičce, když tam nebude. Jenže život je takový a musím se přenést.

Jestli jste přečetli ty moje žvásty, tak klobouk dolu. Musela jsem se vypsat, tak snad vám to nevadí. (I když musím říct, že mi to nepomohlo)

30.9.2014

30. září 2014 v 16:11 | Nancy
Ahoj, dneska je tu opět deníček. Poslední dobou ho píšu vážně často, ale mě se prostě chce :D


V sobotu jsem měla oslavu. Celkem se povedla, ale taky měla své mouchy. Například, že se mamce a tátovi málem sesunul dort. Přesněji řečeno se jim šouplo jedno patro, takže byl trochu na křivo, ale to mi bylo vážně jedno. Hlavně že měl na sobě marcipán :D Pak se nám stala moc hezká věc s foťákem. Všichni jsme zvyklý, že má baterku napravo. U tohohle to tak není. Má jí nalevo, ale to jsme nevěděli. Napravo má ukázané místo na kartě. Všichni jsme se divili, proč se sakra nenabíjí a pak nám to došlo. Ještě, že ho někam nevzali, aby se na to podívali, protože by to bylo děsně trapný :D
Byla u nás sestřenka z druhýho kolene a když šla domů byla už tma, tak ségra, že s ní půjde. Pak se přidal bratránek, nakonec jsem musela i já, protože jeho ségra (asi za měsíc jí budou 2) chtěla jít taky a začala chodit s botami aby jí je nandali. Takže jsme šli všichni, jak blbečci v 8 ven s malým dítětem sebou. Super.

21.9.2014

21. září 2014 v 12:45 | Nancy
To je tak, když vám docházejí nápady na články.

Ahoj, po dlouhé době, ne to vážně ne, už je tu zase deníček a kecací článek. Poslední dobou mi docházejí nápady na články a jsem vážně v háji, protože mám, tak akorát vymyšlený na zítřek a pak nic...Už by to chtělo zase nějaké nápady. Jediný, co vím, že budu dělat jsou recenze, ale přece je nemůžu dělat každý den, ne? No nic, nebu vás otravovat s mojí článkovou bezfantazií.

Tenhle týden byl...jak to říct slušně. Na prd. Známky děs běs, ale to víte. Vlastně ne. Dostala jsem další trojku z češtiny, ale ta mě tolik netrápí,protože u naší učitelky je jednoduchý si opravit známky. Jenže si nemůžu stěžovat na všechno. Známky z matiky jako mám teď jsem dlouho neměla. Myslím to v dobrým smyslu. Nejhorší známka co mám je 1, takže je to super. I když zítra máme psát velký test a ten skoro vždycky zkazím :/ :D
Jinak divadlo co cvičíme je celkem v pohodě. Sice mívám výbuchy smíchu, ale jinak dobrý. Jenom ještě musím najít nějakou dětskou knížku :D

15.9.2014

15. září 2014 v 15:39 | Nancy
Ahoj, dneska je tu deníček, protože byl dneska fakt ,,super" den :/

Dneska jsem měla ve škole napůl smůlu a napůl to šlo. Když už se nějaký předmět kazí, tak pořádně. Dneska nám dávala učitelka známky z chemie a dostala jsem 3 a psali jsme další test a o odpoledku nám dala uč. známky a mám 4. Já jsem tak smutná a naštvaná a..... prostě mě to štve. Nejvíc mě štve, že jsem se včera učila, to co jsme měli psát a ona tam dá něco jinýho :/ Nechci ani vědět, co mi na to řekne mamka. Jinak mám 1 potržená z matiky, ale to mamce bude jedno. Bude řešit jenom tyhle známky.

O přestávku jsem poslouchala písničky, protože jsem si zapomněla knížku a spolužák se mě ptal, co poslouchám, tak jsem mu to ukázala a to bylo hned: ,,Ty posloucháš Black Veil Brides? To bych do tebe nikdy neřek." A jak jinak, než že to řekl všem o kolo. Ježiši, no a co, tak je poslouchám. Jako to, že jsem tichá a neprůbojná...ještě neznamená, že nesmím poslouchat tyhle písničky :D

Zítra by jsme měli dělat o výtvarku nápis na školní projekt. Máme projekt o knížkách, takže něco pro mě :) O češtinu budeme každý celý týden číst ukázky z jedné knížky. Vůbec nevím kterou si veznu, ale asi Divergenci. Jenže nevím, kterých pět částí mám vybrat, ale na to je ještě čas, protože myslím, že mám první týden v prosinci.
A to budeme hrát ještě divadlo pro celou školu a já mám naštěstí málo textu. Hraju mámu. Nejlepší je, že ,,moje dítě" je starší než já :D

Taky jsem vám chtěla poděkovat, za to že jste se přihlásili do projektu. Nikdy bych nečekala, že se vás tolik přihlásí za dva dny :) Doufám, že se ještě někdo přihlásí, ať nás je co nejvíc.

omluva+ deníček

10. září 2014 v 14:13 | Nancy

Ahoj, moc se omlouvám, že nebyli dva dny články, ale předělal se mi sám od sebe prohlížeč a nešlo mi se přihlásit na blog. Myslela jsem, že je to blogem, ale nakonec to bylo prohlížečem. Stáhla jsem si mozilu, tak snad to už půjde v pohodě :)
Předevčírem jsem byla na rovnátkách a konečně je mám dole. Už se můžu smát normálně :D Teď mám na horním patře ty průhledné a dole zezadu drátek. Jsem tak ráda, že to nemusím, už čistit. Dneska si jedu pro rovnátka na noc.
Předevčírem jsem měla taky ohromnou radost, když jsem otevřela poštovní stránku. Byla celkem plná, tak jsem doufala, že tam něco bude a taky, že to. Byla tam obálka z USA, s mojí vlastnoručně napsanou adresou. Do USA jsem psala zatím jen dvoum lidem, takže jsem věděla hned kdo to bude, protože já mám doma známky z loňska a tohle byly nové :) Ono ještě jsem nenapsala od koho. Od Amandy Seyfried. Já jsem tak ráda. Už se těším, až odešlu další. Přišel mi asi po 5 měsících, což je celkem hodně, ale někdo posílá i později a já se vůbec divím, že mi odepsala, když jsem neposlala nic za poštovné. Amanda je prostě super ♥

Fotka je upravená, ale snad vám to nevadí :)


Praha- 24-28.8. 2014

31. srpna 2014 v 21:16 | Nancy
Ahoj, tak dneska je tu poslední den bez školy. No to asi víte. Jo umlaťte mě za to že vám to připomínám, ale mě to taky štve, že to všichni všede píší a mluví o tom -_- Omlouvá se, že je ten článek tak pozdě, ale nešli mi nahrát ty fotky a táta to udělal až teď.
Sice napsal jen jeden člověk, že by chtěl vidět nákupy, ale udělám je tak, ale až zítra :)

Přijeli jsme v neděli večer a to už jsme nikam nešli, nebo něco, takže začnu pondělkem. To jsme šli do muzea čokolády. Řeknu vám, že teda nic moc. Jestli jsme tam byli půlhodiny, tak je to hodně. Je tam krátká prohlídka, můžete se tam koukat na televizi a po půl hodině, vám ukáží, jak se dělá čokoláda a poku si to chcete zkusit, tak musíte zaplatit 100 nebo 200 kč podle toho, co chcete. To mě naštvalo, celkem hodně. Vstupné se platí asi 800 , ale udělali jsme si nějakou kartičku, a platili jsme 400 kč a je to dobře, protože se plné vstupné by to nemělo vůbec cenu a byli by to vyhozené peníze. Nejlepší tu byla asi ochutnávka čokolády :)

Zase kousek deníčku

4. srpna 2014 v 10:35 | Nancy
Ahoj, tak máme půlku prázdnin za sebou, ale zbývají nám ještě 4 týdny, tak si je musíme užít. Já budu skoro celý srpen pryč, dobře asi půlku, takže mám co dělat, abych přednastavila články. Už jsem si musela udělat i papír na který jsem si rozvrhla články a každý den nějaký udělám :) i dnešní je podle rozvrhu :) Taky se omlouvám SB, že na jejich blogy chodím, tak málo, ale nemám moc času .

Napíšu vám teď něco, o některých dnech v poslední době.

Dovolená ve mlýně

7. července 2014 v 13:14 | Nancy
Ahoj, dneska je tu ten slibovaný článek. Moc jsem se nerozepisovala do detailů, protože ani sama pořádně nevím, co bylo jaký den :D a vás by to moc nebavilo. Doufám, že vám to takhle stačí.

Byli jsme na dovolené ve mlýně v jižních Čechách. Mlýn byl hezký. Pokoj taky. Měli jsme ho do modra, takže něco pro mě. Z okna jsme viděli na řeku. To by nebylo špatný, ale byl na ní jez a jak z něj tekla voda, tak se mi zdálo, že prší, i když se mi to někdy nezdálo :D

Tak co?

27. června 2014 v 13:33 | Nancy
Ahoj, tak jak dopadlo vysvědčení? Jo, vím, že se vás na to ptá každý, ale mě to zajímá. Já mám čtyřy dvojky. Jinak jamí jedničky. Jsem za to ráda, protože jsem čekala víc dvojek :D
Tak ještě tu mám pro vás info. Už jsem vám o tom psala, ale asi tu čtrnáct dní nebudu. Nevím na na 100%, proto nebudu obíkat SB, ale hned jak přijedu, tak to napravím. Přednastavila jsem články, ale dá dost práce vymyslet a přednastavit tolik článků. Některé články jsou jen krečí, ale je jich i pád delších. Chybí mi asi na tři dny. Dneska je možná stihnu ještě přednastavit, ale nevím to na 100%, protože jedeme ještě na oslavu a taky jak se mi bude chtít.

Přeju Vám krásné prázdniny a hlavně si nic neudělejte.


A aby to nebylo tak krátký, tak tady jsou tři písničky, co se mi líbí od Birdy.

O všem možném...

25. června 2014 v 18:13 | Nancy
Ahoj, dneska nemám vůbec žádný nápad na článek, tak to bude taková vykecávačka :D Snad vám to nevadí.
Jako první se chci omluvit za včerejšek, že nebyl článek, ale když jsem přišla ze školy, tak jsem si články přednastavovala, kvůli dovolené (to vám povím za chvíli) a pak jsem jela na rovnátka.Když jsme se vrátili bylo pozdě a článek se mi nechtěl psát. Takže se moc omlouvám.

4-11.6.2014

11. června 2014 v 17:15 | Nancy
Ahoj, dneska jsem udělala zase deníček. Je to za celý týden :D

4-5.6
Ve středu ráno jsme jeli na školní výlet. Byli jsme tam přes noc. Bylo to super, až na pár věcí. Učitelka nám připravila soutěž na úkoly a naše skupina si vylosovala, že musíme (holky) chodit v klučičím oblečení :D Bylo divný, že mě nejvyšší z holek, půjčoval oblečení jeden z nejmenších :D Po obědě jsme měli vodní bitvu. Neměla jsem na sobě kousek suchýho. Odpoledne jsme se šli podívat na zámek. Byli jsme tam v nějakým kostele a byla tam pořádná zima. Já si, jak jinak, musela vzít kraťasy a tričko s krátkým rukávem. Večer jsme opejkali maršmelou (nevím jak se to píše) :D
Druhý den byli všichni unavení, protože jsme šli pozdě spát. Když jsme přijeli domů, tak jsem padla do postele a odpočívala jsem :D

22.5.2014

22. května 2014 v 19:11
Ahoj, tak na úvod bych se chtěla omluvit, že jsem tu včera nebyla a dneska, až pozdě. Nevím jak je to možný, ale všechno se mi sešlo na ty dva dny. Pokusím se to zítra napravit dvěma články. Pak bych teda ještě chtěla napsat, že napíší ten druhý díl, k té povídce, ale ještě nevím kdy.

Včera jsme měli výtvarný kroužek. Hrozně mě to bavilo, i když ze začátku moc ne. Kreslili jsme totiž obličeje. Měli jsme si vybrat nějakou celebritu nebo postavu z filmu. Já si vybrala Katniss a Peeta. Zatím mám jen hlavu, oči, vlasy a tělo Katniss, ale až to dodělám, tak jsem dám fotku. Dřív jak za dva týdny to, ale asi nebude a ještě nezaručuji, že to bude hezký :D
Dneska jsme měly mažoretky a byly jsme venku. Vážně děs. Bylo hrozný horko.Pak bylo, ale dobrý, že jsem šla k babice do bazénu. Škola byla taky v pohodě. Nepsali jsme žádný test a zítra taky ne! Hurá. Tak Ahoj a zítra snad udělám dva články.

5.5.2014

5. května 2014 v 15:53
Ahoj, dlouho nebyl článek deníčkového typu, i když jsem sem tam něco napsala, ale nebylo to ono. Tak jak bych začla...
Ve čtvrtek, tedy na prvního máje, jsme měli slavnosti ,, Prvního Máje" Všude stánky atd. Já jsem měla tři ledový tříště, i když mi byla zima. To, ale nikoho nezajímá, co? Zase je dobrý, že jsem odolala a nekoupila si jediný náušnice. Hurááá. Já jsem na ně děsně úchylná. Kdybych je všechny, co mám spočítala tak se možná dopracuji, i k cca 80, ale něco jsou vážně děsný.
V pátek my přišly knížky. Jak už asi víte. Já byla HAPPY, až moc. Samosebou jsem zase četla pořád, takže druhý den jsem jí dočetla :( Teď čtu další a zbývá mi asi 60 stránek. Asi jsem závislá na čtení :D
V sobotu jsem si četla. Jak jinak :D A byla jsem na návštěvě, jinak nic zajímavého. Neděle učení a ... co jiného než čtení. Hej, já jsem fakt závislá :D
Jen jsem vám chtěla ještě napsat, že mě napadl příběh. Jen ho ještě do vymyslet a napsat na PC. To bude chvilku trvat. Že nevíte o čem mě napadl. Jasně, čtu o andělech, takže...Ano jsou to andělé. Tak snad se k tomu dokopu.
Ahoj

12.4.2014

12. dubna 2014 v 10:16
Ahoj, no jak jsem si myslela že budu mít čas, tak opak je pravdou. Ach, jo. Já ty fotky snad nenafotím, abych mohla udělat ty články. No nic musím se snažit.
Včera jsme byli dát do opravny ten mobil. No skvělí bude to stát 1200 kč. No aspoň to jde opravit. Pak jme byli nakupovat a co se nestane. V obchodě potkám dvě učitelky :D No jo no, oblíbený obchod. Ve škole se nic moc nestalo. O češtinu se ,,učíme" psát úvahy. Moc mě to baví, takže tu taky nějakou čekejte.
Dneska jedeme k babice a dědovi, takže nemám moc času, ale zítra to napravím. Udělám recenzi na knížky a asi ještě jeden článek navíc. To mi připomíná, že musím vyhodnotit soutěž. Tak ahoj zítra.

9.4.2014

9. dubna 2014 v 18:28
Ahoj, Tak dneska zase trochu deníčku. Ve škole máme mít společenský ples. Moc se netěším. Já totiž neumím vůbec tancovat. Teda, když nepočítám mažoretky, ale tam taky nejsem zrovna dobrá. Já nevím, co na tom plese budu dělat. Kamarádka je tak hodná, že mě naučí aspoň základ. No teda hlavně něco, co budeme tancovat všichni povinně (už si nevzpomenu na jméno) a pak valčík. Jediný na co se těším je, že si budu moc vzít šaty. Taky mám problém, že nemám boty. Snad se to vyřeší. Jo a nemáte nápad co s vlasy. Nemám je zas tak dlouhé, ale ne úplně krátké. Tak nějak přibližně 10 cm pod rameny. Děkuju moc předem. Ahoj

3.4.2014

3. dubna 2014 v 16:35
Ahoj,
jak se dneska máte, Umě to de. Dneska jsme dostávali známky z matiky. Jako jediná ze třídy mám jedničku. Hurá. To se stalo letos poprví, že bych dostala z velkýho testu jedničku. Myslím jen matiku. Jak se zdá učitelka brala i moje rýsování, co jsem si myslela, že mám špatně. Jenže zase smůla při chemii. Nečekaný test a trojka z fyziky a češtiny. Ty jsme si ještě nezapisovali, takže před mamkou psssss.
Jinak mě štvou kluci ve třídě. Ty jo vážně puberťáci. Do naší třídy je totiž problém, vzít si větší výstřih, nebo něco průhlednějšího, nebo legíny. Už mě vážně štvou. Připadá mi, že v jiných třídách to neni jen u nás. No nic tak zatím pa. Možná dneska ještě napíšu ♥

1.4.2014

1. dubna 2014 v 18:09
Ahoj, jak se máte. U mě to docela de, až na to že píšeme zítra velký test z matiky a já se bojím, že to podělám. Vychází mi z matematiky 2- a já musím mít 2 nebo jedničku, kvůli střední :( Jenže mám problém, že to od týhle učitelky nechápu. Nejhorší bude geometrie. Tam neumím ty pitomý postupy. Ach bože! No nic.
No a to ještě dělám úkol na češtinu a super článek o matice. Vážně mi to všude všichni připomínají. Hele nemáte někdo nějaký tip na střední školu bez talentovek. Já jsem si zatím vybrala jen s talentovkama a nevím jakou jinou, když to neudělám. Děkuji moc.
Ahoj

25.3.2014

25. března 2014 v 16:53
Ahoj, dneska mám náladu na prt. Začalo to hned ráno o matiku. Psali jsme test a já ho asi zkazila. Po matice jsem si vyndala mobil a koukám a na něm prasklina. Bezva. Kamarádky říkaly že to de zpravit. To vím taky, ale stejně.Ten mobil nemám ani rok. Nejhorší na tom je, že mi nefungujou 3 ikonky za tou prasknou. SMS, internet a aplikace. Musím taťku poprosit, až se vrátí aby mi ho dal do opravny. Ach, jo. Nejhorší je že budu muset mít zatím starej mobil. Je to děsnej křáp, ale o proti tomuhle vydržel i to, že jsem jela na bruslích a spadla jsem a přitom jsem si na něj sedla. Jejky, trochu jsem se rozepsala. No nic vím, že vás to nezajímá, ale já se musela vypsat. Tak Ahoj

19.3.2014

19. března 2014 v 18:17
Ahoj, jak se dneska máte? Já docela dobře. Dneska ve škole to šlo. Kdo by nechtěl čtyři jedničky z češtiny a pochvalu skoro za nic. Jinak na výtvarným kroužku, jsme s učitelkou koukaly na talentový zkoušky a mám co dělat. Chtěla bych jít na uměleckou. Mě by bavilo třeba dělat redaktorku nebo tak něco, ale uznejme moje čeština na to moc nebude. No nic.
Dneska asi něco zase nakreslím, tak až se to nahromadí, tak to sem dám. Tak Ahoj
 
 

Reklama