Povídky na přání: Zde


Písničky

písničky

24. dubna 2015 v 16:53 | Nancy
Za poslední dobu jsem si celkem oblíbila pár pomalejších písniček. Stále poslouchám ty rychlé a ,,tvrdší", ale poslední dobou mívám špatné nálady a to jsou lepší ty pomalé. Dám vám sem ty moje nejoblíbenější. Doufám, že se vám bude aspoň jedna líbit.


Starset Dark On Me

10. dubna 2015 v 16:42 | Nancy
Poslední dobou jsem si hodně oblíbila tuhle písničku. Je trochu jiného stylu, než spíš poslouchám, ale to mi vůbec nevadí. Poslouchala jsem jí hodně, když jsem četla knížku Tahle píseň ti změní život, takže se i k tomu teď hodí. Jen tak mimochodem, ta knížka byla taky skvělá :D

A Day To Remember - End Of Me

30. března 2015 v 15:54 | Nancy
Taky u vás bylo tak pošahaný počasí? (Omlouvám se za víraz, ale jinej nešel :D) Tady chvíli sněží, pak prší, padaj kroupy, fouká vítr a svítí sluníčko. Ještě chybí blesky a je tu fakt všechno :D Je vidět, že se blíží aprýl :D

Tuhle písničku mi dneska pouštěla kamarádka a je hrozně krásná :) Tentokrát by se mohla líbit více lidem, než ty, co sem dávam obvikle :D

To si ze mě děláte srandu?! :/ Už jsem zase písnička nejde vložit, tak tu máte aspoň odkaz:


Asking Alexandria - Moving On

16. března 2015 v 15:25 | Nancy
Poslední dobou jsem si hrozně oblíbila tuhle písničku. Poslouchám jí vážně snad 10x denně a možná i víckrát :D Vím, že ne všem se bude líbit, ale tak co.

Get Scared

13. února 2015 v 15:37 | Nancy
Dneska nemám moc času. Byla jsem na kroužku výtvarky a zachvíli jedeme na muzikál, tak vám se hodím moje oblíbené 3 písničky, co teď poslouchám dost často.SayWeCanFly

4. února 2015 v 13:48 | Nancy
Hrozně moc jsem si oblíbila tohohle zpěváka. Pokud jsem to správně pochopila, tak zpívá covery a svoje písničky. Nejvíc se mi od něj líbí tyto tři. Jedna je cover na písničku od Bring Me The Horizon, které mám taky celkem ráda (tedy spíš jedno jejich album). Písničky jsou pomalejší, ale moc se mi líbí.

Lorde - Yellow Flicker Beat

15. ledna 2015 v 15:52 | Nancy
Poslední dobou jsem si hrozně oblíbila tuhle písničku. Znám jí sice už kolem dvou měsíců, ale to jsem si jí oc často nepoštěla. Teď si trouchám říct, že 15x deně mi hraje určitě. Lorde moc neposlochám, ale když už má nějakou hezkou písničky, tak jí vydržím poslouchat dlouho.

Amaranthe - The Nexus

3. prosince 2014 v 13:55 | Nancy
Ahoj, dneeska bych vám chtěla ukázat písničku, co jsem si poslední dobou hodně oblíbila. Jak se líbí vám? :)

Snow White's Poison Bite - "The End Of Prom Night"

19. listopadu 2014 v 18:48 | Nancy
Znáte tuhle písničku? Je sice celkem stará, no 3 roky, ale i tak se mi hrozně líbí a můžu jí poslouchat pořád dokola :D Jinak ten videoklip se mi taky líbí, ale každému se to asi líbit nebude :)

Black veil Brides Goodbye Agony

7. listopadu 2014 v 15:58 | Nancy
Ahoj, tuhle písničku jsem si celkem oblíbila. Vlastně jejich celé nové CD, ale to na YouTube ještě není. Tahle už má i videoklip. Není sice nejhezčí, co kdy měli, ale ujde. A jak se líbí písnička vám? :)

Deníček+písnička: Lorde

24. října 2014 v 16:35 | Nancy
Ahoj, jak se máte? Já dobře. Dneska ve jsme měli ředitelské volno, takže to bylo v pohodě. Byla jsem na rovnátkách a pak jsme byli koupit boty. Konečně jsem sehnala celkem levné a hezké kanady. Jsou z Gate. Pak jsme jeli ještě na nákup jídla a tak. Před chvílí jsem se vrátila z výtvarného kroužku.
Včera nebyl článek z toho důvodu, že jsem byla na dni otevřených dveří ve škole. Musím říct, že se mi to tam líbilo mnohem víc, než v Praze. Učitelé byli sympatičtí, škola byla hezká a telentovky jednoduší než v Praze. Takže bych se radši dostala sem, i když s tím moc nepočítám, tak za zkoušku nic nedám a aspoň se něco naučím :)
Jsem tam i přihlášená na výtvarný kurz, který bude 3x za sebou v listopadu ve středu a pak taky jeden v prosinci, jen na ten obor, kam chci :) Už se nemůžu dočkat.
Znáte tuhle písničku? Já jí mám hrozně ráda.

Black Veil Brides Coffin

10. října 2014 v 17:35 | Nancy
Hrozně moc jsem si oblíbil tuhle písničku a dokážu jí poslouchat pořád dokola. A ten videoklip se mi taky líbí hodně :)
A uznejte, že ten zpěvák má hezký oči :D (Hlavně ke konci)

Black Veil Brides -We don´t belong here

24. září 2014 v 13:52 | Nancy
Ahoj, dneska jedu na kroužek, takže nemám moc času. Tuhle písničku jsem si hodně oblíbila (je jich víc), ale nevím, jak se vám bude líbit. Ale co, hlavně že se líbí mě :D

Nejde mi sem vložit odkaz, takže si jí můžete pustit zde


Imagine Dragons Ready Aim Fire

3. září 2014 v 14:07 | Nancy
Ahoj, jak jste se dneska měli? My byli ze školou venku a hrabali jsme větve a listy. Vážně práce na nic, když to tam bude za chvíli znova :/ Jinak jsme domlouvali nějaké věci a poslední hodinu bylo dohadování o trička, takže super. Zítra se začneme učit a vůbec se netěším :/
Tuhle písničku jsem si teď hrozně oblíbila. Líbí se vám?

Hudba s filmů

27. srpna 2014 v 11:12 | Nancy
Někdy mám náladu, že nemám náladu (to nedáva smysl) poslouchat písničky, ale nechci mít ticho. Tak si pustím hudbu s filmu. Nejčastěji je to HP a pak HG. Dám vám sem pár ,,písniček" co se mi líbí.

Rachel Platten - Begin Again

21. srpna 2014 v 11:55 | Nancy
Ahoj, tahle písnička se mi moc líbí a děkuju Clary-Clair,že mi jí ukázala :)

for KING & COUNTRY - "The Proof Of Your Love"

13. srpna 2014 v 9:55 | Nancy
Ahoj, poslední dobou jsem si oblíbila tuhle písničku. Je taky starsí, ale to mi nevadí :)

Oblíbené písničky za poslední dobu

1. srpna 2014 v 11:29 | Nancy
Ahoj, dneska tu mám trochu víc písniček, které jsem si poslední dobou oblíbila. Znáte nějakou? Líbí se vám nějaká?

Ellie Goudling- My Blood

28. července 2014 v 11:00 | Nancy
Ahoj, tahle písnička už se celkem ,,stará", ale já jí objevila tak před měsícem (za co se stydím :D). Moc se mi líbí. Ellie je prostě skvělá!

Divergent-Songs

17. července 2014 v 10:19 | Nancy
Ahoj, viděli jste už film Divergence? Já ještě ne. Chtěla jsem si ho pustit, ale našla jsem ho jenom v hnusný kvalitě, takže si radši ještě počkám. Našla jsem na Youtube všechny písničky pohromadě k filmu. Některé jsem znala, některé ne. Líbí se mi jich jenom pár. Co vy?

Little Mix

10. července 2014 v 14:44 | Nancy
Ahoj, znáte tuhle písničku? Asi jo, co? Abych řekla pravdu, tak co jsem zatím slyšela, tak je jediná, co se mi od nich líbí.

David Guetta - Titanium ft. Sia

5. července 2014 v 12:03 | Nancy
Ahoj, tuhle písničku jsem si poslední dobou dost oblíbila. Jak se líbí vám?

Imagine Dragons Moster

18. června 2014 v 17:27 | Nancy

Ahoj, dneska přidávám jen písničku, protože se musím učit a ještě musím připravit články na Čt, Pá a So. Nebudu doma, takže se omlouvám Sb, že nebudu obíhat.
K té písničce, jak víte Imagine Dragons jsem si hodně oblíbila a tahle písnička je taky hrozně hezká. U mě dneska hraje skoro nonstop :D

Lea Michele On My Way

14. června 2014 v 17:12
Ahoj, dneska nemám moc času, tak přidávám,aspoň písničku.

písničky mix

6. června 2014 v 13:07 | Nancy
Ahoj, dneska nemám moc času, protože jedeme k babice a dědovy. Tak sem přidám 3 písničky, které jsem si teď oblíbila. Pořád poslouchám Imagine Dragons, ale tyhle se k nim přidaly.


 
 

Reklama