Povídky na přání: Zde


Písnička, kterou mám spojenou s knížkou

Písnička, kterou mám spojenou s knížkou #4

2. října 2014 v 15:56 | Nancy
Ahoj, tak tu mám počtvrté tento projetk. Jde o to, že vyberete knížku a písničku, které sem dáte. Písnička by to měla být takové, že když jí slyšíte, tak si na tu knížku vzpomenete. Nevím jak vám to mám jinak vysvětlit. Pokud ten Projekt chcete dělat, napište tam prosím zdroj a nevydávejte za svůj!
Tentokrát nebude jen jedna písnička. Bude jich víc, protože jsem začala poslouchat Black Veil Brides a pokaždé, když jsem našla nové písničky, tak jsem je poslouchala. Proto tu budou písničky jen od nic. Je mi jasné, že se ty písničky nehodí. Nechtce se mi to psát ke každému zvlášť, takže to říkám rouvnou. Ty písničky se asi nehodí ke knížkám, ale já je mám s tím spoojené a nejde o to aby se hodili, ale aby jste si na ně vzpomněli, když je slyšíte.

Písnička, kterou mám spojenou s knížkou #3

5. září 2014 v 13:25 | Nancy
Ahoj, tak tu mám potřetí tento projetk, tag nebo meme. To je jedno. Jde o to, že vyberete knížku a písničku, které sem dáte. Písnička by to měla být takové, že když jí slyšíte, tak si na tu knížku vzpomenete. Nevím jak vám to mám jinak vysvětlit. Pokud ten Projekt chcete dělat, napište tam prosím zdroj a nevydávejte za svůj!

Tag - Písnička, kterou mám spojenou s knížkou #2

16. července 2014 v 10:16 | Nancy
Ahoj, podruhé tu je Projekt Písnička, kterou mám spojenou s knížkou. Jde o to, že vyberete knížku a písničku, které sem dáte. Písnička by to měla být takové, že když jí slyšíte, tak si na tu knížku vzpomenete. Nevím jak vám to mám jinak vysvětlit. Pokud ten Projekt chcete dělat, napište tam prosím zdroj a nevydávejte za svůj!
Varování, možná obsahuje Spoilery!

Tag Písnička, kterou mám spojenou s knížkou

14. května 2014 v 17:25 | Nancy
Ahoj, vymyslela jsem jsem tag, že si vyberete knížky ke kterým vám jde nějaká písnička. Mě se to stává tak, že poslouchám písničky a čtu si a pak když slyším tu písničku, tak si na tu knížku vzpomenu. Ježiš já melu nesmysly. No prostě vyberu písničku a knížku, který mám spojený k sobě :D Jestli tento Tag, budete někdo taky dělat, tak napište a prosím napište tam, že jsem ho vymyslela já. Děkuji :D

 
 

Reklama