Povídky na přání: Zde


Bojíte se ztrapnění?

3. května 2015 v 14:52 | Nancy
Na otázku Bojíte se ztrapnění? odpovědělo celkem 6 lidí + já. Odpovědi jsem si si přečetla všechny a jen jedna odpověď je, že se daný člověk ztrapnění nebojí vůbec.


Taky se podívejte na odpovědi lidí. Je mezi mimi i ta moje:

Strašně, hlavně pokud je to před někým, kdo se mi líbí:(. To je pak 100x horší:(.

Já to se ztrapněním mám tak, že.. Jak to říct? :D Nebojím se sama sebe ztrapnit před přáteli, či lidmi, které znám a mám je ráda. Naopak, když jsem někde s lidmi, které moc neznám nebo se mezi touhle společností necítím dobře, ztrapnění se bojím hodně. Možná to je těžko pochopitelné, ale snad jsem na tu otázku odpověděla. :)

Nebojím :-)) Ráda se směju a kdyby to bylo malé ztrapnění tak se zasměju, přejdu to a jdu dál..:-))


Já mám ze ztrapnění tak trochu komplex. Takže ano.. bojím se ho.. Za svůj život jsem se ztrapnila nespočetněkrát. Hlavně na základní škole... Přišlo jim vtipné, že mám malá prsa, že nosím stejné ponožky dva dny, že se oblékám divně, že čekám velkou vodu (krátké kalhoty). Jednou se mi podařilo rozsednout čokoládu a smáli se mi, že jsem se po****a... trapas. Nebo když jsem měla jeden blog, kam nikdo nechodil a já si tam psala o svém životě a našel ho někdo ze třídy a poslali ho všem. Psala jsem tam všechno.. i kdo se mi líbí... další trapas. On té doby jsem se často bála, abych neudělala něco, co mě zesměšní. Říkali mi, že jsem trapná. Ale poslední dobou je tomu jinak :) Stejně se ale někdy bojím, že se mi zase podaří nějak ztrapnit. Navíc jsem docela nervózní člověk :D

Strašně moc! Vždycky si dávám pozor, abych se nějakým podivným způsobem neztrapnila, ale stejně se vždycky ztrapním jenom co otevřu pusu.

Podle mě se toho bojí každý, tedy i já. Člověk, který je tak nad věcí, že by se toho nebál asi neexistuje nebo je hodně vzácný. Já nesnáším, když se ztrapným a v některých případech se bojím, že se ztrapným. Ale snažím se nedávat to najevo.

Já se ztrapnění bojí a to hodně. Mám na to velké štěstí a zrovna ve čtvrtek se mi to povedlo znovu. Vyhýbala jsem se lidem a uklouzla mi noha na obruvníku. Ustála jsem to, ale skoro jsem se natáhla jednomu přímo pod nohy. Ve třídě si i připadám jako jeden z nejtrapnějších lidí. Vím, že si to o mně víc jako polovina lidí myslí, ale snažím se to neřešit. Trapasy se mi stávají vážně často, ať už jde o přeřeknutí nebo, že jsem udělal něco špatně.

Jak vidíte většina lidí se ztrapnění bojí a já se jim nedivím. Není to nic příjemného.
Další otázku připravím asi na zítřek :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 3. května 2015 v 17:12 | Reagovat

~Čaué~
Takhle aspoň vidíme, jak na tom jsme .. všichni.. A je fajn, že je to anonymně :) Vidím, že plno lidí to má podobně jako já...
Jsem zvědavá na další otázku..

2 Snapeova Snapeova | Web | 11. května 2015 v 0:37 | Reagovat

tohle je jeden z mých největších strachů a souvisí i s mou sociální fobií. Pro mě je ztrapnění se jedna z nejhorších věcí, co se mi může stát.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama