Povídky na přání: Zde


Ranní stávání

14. března 2015 v 13:25 | Nancy |  Ostatní/téma týdne
Na dnešek jsem si zvolila opravdu zvláštní téma a to je ranní stávání. Měla jsem v plánu to nazvat budíky, ale co bych měla psát jen o budících? K těm se dostanu později.
Nevím jak vy, ale já se většinou válím v posteli dlouho, teda když nemusím vstávat. Většinou vylézám z postele kolem 10-11:30. Když se vzbudím dřív, tak se ještě válím. Lidé, co stávají brzo, to nechápou. Jenže je to stejné, jako já nechápu, že stávají, tak brzo. Někteří si zase říkají, že za ten den nemůžu nic stihnout. Sice stávám pozdě, ale zase chodím pozdě spát. Můžu si jít lehnou třeba v 10, ale usnu až kolem 1 h. Bohužel problém s usínáním mám, i když stávám brzo a to se dostávám ke stávání, když jdu do školy.
Máte taky takový problém ráno vylézt z postele? Nebo jste ten typ, co se vzbudí a hned vstane? Jestli ano, tak vám teda závidím :D Tak a teď se dostáváme k budíkům. Asi jsem vážně divná, ale na ráno mám nastaveno tak 4-8 budíků. Asi si říkáte: Na co? Pokusím se to vysvětlit.
Poslední dva, mám na to, že mám jít do školy, abych si nemusela hlídat čas. Jeden mě upozorňuje na to, abych se připravila, že za chvíli půjdu a další mi zvoní, abych šla. Ty další budíky mám na stávání. Ty mám většinou 4 :D a někdy i více. Jeden mám asi o 20 minut dřív, než mám stávat, protože mám ráda ten pocit, že ještě z té postele nemusím vylézt a můžu se válet. Další mám na stavené na ten čas kdy mám vstávat a po pěti minutách zvoní znova. Tedy celkem třikrát. Ano, i za tu dobu, mám kolikrát problém z té postele vylézt.
Jestli máte někdo nějaký trik na stávání, tak sem s ním, protože v tomhle jsem vážně hrozná :D
Jak to máte vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kikuš:) Kikuš:) | Web | 14. března 2015 v 17:39 | Reagovat

Ahoj :)
Bohužel jsem ten typ, který jde pozdě spát a pozdě vstává :D
Mám dva budíky a taky asi o 20 minut dřív než mám vstávat a prostě polehávám v posteli :D

2 Simix Simix | Web | 14. března 2015 v 18:30 | Reagovat

~Čaué~
Dřív jsem vstávala v devět... do nedávna asi tak jako ty. Ale teď si nastavuji budíky i o víkendech, abych vše stíhala...
když vstávám do školy vypadá to tak ... že mám asi pět budíku po pěti až deseti minutách ... Vlastně je to na ten způsob, že si mohu vstát kdy chci, jen to mám tak nastavený, abych věděla kolik je hodin a abych nezaspala... takže v šest hodin mám asi první zvonění ... zní to možná troch divně :D
Já nesnáším vstávání... Po zazvonění budíku hned vstane můj bratr, já ne :D
Zkrátka nastavení budíků mám trochu podobně jako ty...
Máš ráda pavouky? Protože jestli ne, zkus si po probuzení říct, že jich máš plnou postel a že musíš rychle z postele :D No nic ahoj :D

3 Snapeova Snapeova | Web | 6. dubna 2015 v 0:16 | Reagovat

Pokud někam vstávám, hopsám hned, jinak bych už nevylezla. Když nikam nemusím, ponocuju a vyspávám a někdy se i po probuzení válím :) Je zajímavý jak to máš s těmi budíky. Já nařizuju tři, ale jen pro jistotu. Vždy mě vzbudí první a po něm ty ostatní rovnou vypnu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama