Povídky na přání: Zde


Moje prví blogerské krůčky

10. listopadu 2014 v 16:30 | Nancy |  Ostatní/téma týdne
Ahoj, tohle téma mě zaujala, tak jsem se rozhodlo, na něj napsat článek. Zaujalo mě hlavně z toho důvodu, protože už bloguji nějaký ten čas a blogů jsem měla opravdu hodně. Nedávno jsem psala k nějaké otázce, že bloguji asi od 8. Přišlo mi to hrozně brzo, tak jsem nad tím ještě přemýšlela a vzpomínala a asi jsem se o dva roky spletla. Řekla bych že bloguji 10, ale to už si vážně nepamatuju. Takže se omlouvám, že jsem to předtím napsala špatně.

Moje blogerské začátky nebyli žádná sláva. Chyby jsem dělala ještě horší než teď a články měli hroznou úpravu. Taky to většinou byly blogy na nějaká témata, co mě za chvíli přešli nebo tak.
Řekněme, že poloviny byla na nějakou hračku, co zrovna letěla, například: LPS nebo Monster High a druhá polovina byla o nějaké celebritě. Sem tam jsem měla blog i k nějaké hře a nebo takový mix, co mám teď.

Kvůli tomuhle článku, jsem prošla email a hledala jsem staré blogy. Nenašla jsem úplně ty staré, ale i ty co jsem měla před rokem jsou vážně hrozné. Na jednom jsem našla, že jsem nedělala mezery mezi větami. Což nechápu, jak mi nemohlo dojít, že tam mají být. A to jsem ho měla asi před rokem a půl. Některé blogy byli jen o okopírovaní obrázků z google, což nechápu, jak jsem mohla dělat takové články. Neříkám, že můj blog je bez chyb. To rozhodně není, ale když ho porovnám s timi předchozími, tak je o dost lepší. Vám se to třeba zdát nebude, ale já v tom vidím velký pokrok.

I co se týče tohohle blogu, tak začátky nebyli zrovna velká sláva, ale postupem času se taky měnily. Co já vím, třeba za rok, budou články zase o něco lepší, jestli teda budu ještě blogovat, ale to doufám, že jo.

Dřív jsem měla radost, když jsem měla komentář na blogu. Dneska mám taky hroznou radost, ale někdy mě zamrzí, že si dám s článkem velkou práci a komentář, tak není žádný. Tohle si sice dlouho nestalo, ale dříve někdy ano a to mě celkem mrzelo, ale co, ne vždycky se všechno povede.


A teď malý bonus pro vás. Když jsem říkala, že jsem hledala ty blogy, tak to bylo z toho důvodu, abyste se na ně mohly podívat, pokud vás to zajímá. Nenašla jsem teda ty úplně staré, ale snad vám to nevadí. Některé jsou třeba i jen rok staré, ale i tak vám je sem dám, protože je v nich velký rozdíl. Jenže i tak jsou hrozný, takže to vyjde nastejno :D Jen se nesmějte, protože je to vážně děs :D No dobře, klidně se smějte, protože já se taky směju a kroutím nad tím hlavou.
Nedala jsem sem všechny blogy, co jsem našla, protože by toho bylo moc a hlavně je na nich, třeba jeden nebo dva články.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luci Luci | E-mail | Web | 10. listopadu 2014 v 19:28 | Reagovat

na všechny blogy se určitě podívám :D bloguješ už opravdu dlouho :O a postupně se určitě zlepšuješ :)) mě taky mrzí, když se třeba dlouho dělám s nějakým článkem a nikdo to pořádně neocení ://

2 Snapeova Snapeova | Web | 15. listopadu 2014 v 22:21 | Reagovat

Nad starými blogy se člověk vždy zasměje. Já jsem od začátku na jednom dalo by se říct. Začala jsem před sedmi lety s blohem o HP novinkách na webgardenu a o rok později jsem ho akorát přesunula na blog.cz a teď mu bude šest let. Začátky byly děs, ale vypracovala jsem se a spoustu věcí se naučila :)

3 Kristýna Kaderová Kristýna Kaderová | E-mail | Web | 17. listopadu 2014 v 20:58 | Reagovat

Tohle znám, taky jsem si tím prošla. Kopírování článků a obrázků, ktomu nedělat mezery za tečkou a čárkou... to jsem se odnaučila asi teprve před dvěma lety. Teď nechápu, jak se v tom někdo mohl vyznat :D

Páni, těch blogů a každý na dost jiné téma. Za kolik let si je všechny vystřídala? (Nějak si teď neuvědomuju kolik ti je)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama