Povídky na přání: Zde


Praha- 24-28.8. 2014

31. srpna 2014 v 21:16 | Nancy |  Z mého života
Ahoj, tak dneska je tu poslední den bez školy. No to asi víte. Jo umlaťte mě za to že vám to připomínám, ale mě to taky štve, že to všichni všede píší a mluví o tom -_- Omlouvá se, že je ten článek tak pozdě, ale nešli mi nahrát ty fotky a táta to udělal až teď.
Sice napsal jen jeden člověk, že by chtěl vidět nákupy, ale udělám je tak, ale až zítra :)

Přijeli jsme v neděli večer a to už jsme nikam nešli, nebo něco, takže začnu pondělkem. To jsme šli do muzea čokolády. Řeknu vám, že teda nic moc. Jestli jsme tam byli půlhodiny, tak je to hodně. Je tam krátká prohlídka, můžete se tam koukat na televizi a po půl hodině, vám ukáží, jak se dělá čokoláda a poku si to chcete zkusit, tak musíte zaplatit 100 nebo 200 kč podle toho, co chcete. To mě naštvalo, celkem hodně. Vstupné se platí asi 800 , ale udělali jsme si nějakou kartičku, a platili jsme 400 kč a je to dobře, protože se plné vstupné by to nemělo vůbec cenu a byli by to vyhozené peníze. Nejlepší tu byla asi ochutnávka čokolády :)Pak jsme šli do McDonaldu na zákusek. Dala jsem si Cheese Cake, protože jsem ho ještě nikdy neměla a chtěla jsem ho ochutnat a byl dobrý :) pak jsem si dala horkou čokoládu a takhle velkou jsem jí ještě nikde neměla.
Nakonec jsme šli po nákupech a domů.

V úterý jsme šli do kina na pohádku, Tři bratři. Byla hezká, ale jsou i hezčí pohádky :) Pak jsme šli na večeři do McDonaldu. Taky byli ještě nákupy :)

Ve středu jsme šli na Pražský hrad a šli jsme na výstavu čínských vykopávek. To se mi líbily mnohem vím, než čokoláda. Taky je pár fotek. Dala jsem jich sem málo, protože by to byl jinak moc dlouhý článek. A další nákupy

Ve čtvrtek byli taky jen nákupy a pak jsme byli u babičky a uklízeli jsme. Nakonec jsme jeli autobusem za tátou a domů :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama