Povídky na přání: Zde


Stěhování, to si odskáčete 1. kapitola

29. října 2013 v 19:37 |  Namyšlená, nebo ne?
No tak dneska ten článek přeci jen bude.
Ahoj vítám vás u prvního příběhu. Celý název pro všechny příběhy je ,,Namyšlená, nebo ne?" Snad se vám budou líbit a přečtete si příště pokračování.
Anita se s rodiči má přestěhovat z velkého města na venkov. Vůbec se nechce stěhovat, vždyť na venkově nic není a ke všemu by musela dojíždět do školy. To nepřipadá v úvahu, aby ona musela jezdit autobusem, nebo se snad mýlila?
,,Já se nikam stěhovat nechci, vždyť na venkově nejsou žádné obchody, kina, lázně a tak. Co tam budu podle vás dělat?" řvala Anita. ,,Uklidni se laskavě, do města budeme jezdit každý týden." řekla mamka, a usmála se. ,,Já se vůbec neuklidním a co moji kamarádi? Já se prostě stěhovat nebudu řvala dál Anita. To už nevydržel táta a začal na ní křičet " Jestli se okamžitě neuklidníš budeš mít zaracha i na ten poslední týden co tady budeme a vypadni si zabalit nějaké věci,už toho mám dost."
Anita se rozbrečela a práskla dveřmi. Začala do krabice házet oblečení, když ho tam naházela měla 6 krabic a to neměla všechno ,aby měla poslední týden co nosit. Když to oblečení naházela do krabic, tak zabalila ještě knížky. ,, Zbytek dodělám zítra." řekla si. Vyndala si deníček a začala psát :

2. Července
Milý deníčku, bohužel se stěhovat budeme i po tech scénách co jsem udělala. I když jednu malou výhodu to má, naši mi slíbili nový nábytek do pokoje. To si piš že si schválně vyberu ten nejhezčí a nejdražší, jak jinak. Konečně si pořídím i kosmetický stolek. Určitě i lustr s křišťály, ten jsem si vždycky přála. Tak ty scény byly aspoň k ničemu. Neboj se v tý škole jim ukážu co jsem zač, budou si přát aby mě nikdy nepotkali :D Jen počkej......

Druhý den ráno zabalila zbytek. Další den kupovali nábytek a jak si slibovala vybrala si nejdražší a nejhezčí, ale rodičům to bylo jedno.
,,A co slíbili že si můžu vybrat jakej chci." říkala Anita kamarádce Lili. ,,No, ale stejně. Nebláznila jsi se trochu?" řekla jí Lili. ,,Lili že na mě nikdy nezapomeneš, že ne?!"
,,To se neboj budeme si volat, psát a někdy se i navštívíme to se neboj." řekla Lili, ale myslela si něco jiného,, Konečně vypadneš a uvolní se místo nejoblíbenější holky ve třídě a nová budu určitě já!! To tak bude se my stýskat hahaha, naopak holka, konečně se tě zbavím!!!"


8. Července
Milý deníčku,
Zítra se už stěhujeme. Vůbec se mi nechce nejradši bych ....... ale radči nic. Věci už máme všechny v novém domě, abych řekla pravdu jsem zvědavá jak bude vypadat, ale bojím se zároveň. Ve škole musím získat nadřazenost a to co nejdřív jinak se zblázním! Tak ahoj zítra. Napíšu ti co se stalo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 30. října 2013 v 12:53 | Reagovat

Pěkně píšeš, jsem zvědavá, co bude dál :) Určitě pokračuj :) Jinak nepíše se rači, ale radši ;)

2 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 30. října 2013 v 12:54 | Reagovat

[1]: : A jak jsi se ptala na ty jednorázovky, klidně si tak rubriku pojmenuj, můj výmysl to stejně není :D

3 Nancy Nancy | Web | 30. října 2013 v 13:00 | Reagovat

[2]: Díky. Mě to přišlo divný, ale nevěděla jsem jak to napsat. Hned to opravím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama